tel. 501 322 518


Zbiorniki

środowisko

Przepompownie

Oczyszczalnie ściekow

Przydomowa przepompownia

Przydomowa przepompownia ścieków , jest kompletnym urządzeniem przystosowanym do pracy po zamontowaniu , bez konieczności stałego nadzorowania. W/w przepompownia przystosowana do pracy w sieciach przepompowni przydomowych. W pompowni zastosowano pompy wyporowe z nożami przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.

Zestaw tłoczny

Zestaw pompowy przeznaczony do przepompowni ścieków lub wody może być wykonany z rur PP , PE lub na życzenie zamawiajacego w całości ze stali kwasoodpornej.

Duża przepompownia

Przkładowa przepompownia ścieków wykonana z PE (polietylenu) o mocnej konstrukcji i dużej wytrzymałości , przeznaczona do pompowania ścieków bytowych. Konfigurowana pod potrzeby inwestora lub zgodnie z założeniami projektu

Przepompownie ścieków

Przydomowa przepompownia ścieków

Z uwagi na ukształtowanie terenu i występujące różnice poziomów nie zawsze da się odprowadzić ścieki lub wodę grawitacyjnie. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam przydomowe przepompownie , umożliwiajace przepompowanie medium na dowolną wysokość i odległość. Wśród naszych propozycji znaleźć można przepompownie przydomowe , oraz inne przepompownie o różnym przeznaczeniu i dobierane wg potrzeb i wymagań. Dobra przepompownia ścieków będzie służyć bez usterki przez wiele ługich lat.

Prosimy o kontakt – pomożemy Państwu podjąć decyzję dotyczącą najbardziej efektywnego rozwiązania. Szczególnie polecamy bardzo dobre i tanie przydomowe przepompownie ścieków. Dostepna w naszej ofercie przydomowa przepompownia ścieków może działać w trudnych warunkach i nie wymaga czestęgo kontrolowania.

Zbiorniki przepompowni ścieków wykonane są najczęściej z tworzywa PP lub PE.  Zbiorniki są wytrzymałe  i gwarantują 100% szczelność. 

Możemy wyposażać istniejące zbiorniki betonowe w zestawy pompowe , pompy oraz sterowanie , zgodnie z projektem i wymaganiami.

 


Meta Bud Gliwice, ul. Mechaników 9